Reklama

WhatsApp Web dla Web Apps

 • Darmowa
 • Po Polski
 • V 1.0
 • 4
 • (8236)
 • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

WhatsApp wraca do sieci

W końcu doszło do jednego z najciężej strzeżonych tajemnic w świecie technologii: WhatsApp pracuje nad klientem internetowym, a teraz jest dostępny dla przeglądarek Chrome, Firefox i Opera (przepraszamy Internet Explorer i innych użytkowników przeglądarki). Istnieje małe zastrzeżenie w wersji WhatsApp dla komputerów PC: tylko użytkownicy smartfonów z systemem Android, Windows Phone i Blackberry mogą korzystać z aplikacji internetowej na komputery PC i Mac; iOS, będziesz musiał czekać z powodu ograniczeń platformy Apple .

WhatsApp na PC - co zajęło ci tyle czasu?

Pogłoski o wersji internetowej / komputerowej z firmy należącej do Facebooka krążą od miesięcy , a dodatkowo zyskały na znaczeniu Telegram założyciel Pavel Durov oskarżył firmę o próbę pozyskania swojego twórcy stron internetowych (między innymi). Podczas gdy spekulowano, w jakim kierunku Facebook przejmie aplikację do przesyłania wiadomości od czasu jej przejęcia, wydaje się, że wciąż istnieją konkurencyjne produkty. Chociaż WhatsApp for Web różni się od Facebook Messenger, ponieważ wykorzystuje szyfrowanie end-to-end podczas wysyłania wiadomości, więc wiadomości pozostają w telefonie, a nie są przechowywane w Internecie.

Powrót do podstaw

Aby ją skonfigurować, zeskanuj kod QR na https://web.whatsapp.com/, uzyskując dostęp do opcji WhatsApp Web w menu głównym aplikacji mobilnej. Gdy to zrobisz, twoje kontakty zostaną przeniesione do wersji internetowej i będziesz gotowy do rozpoczęcia rozmowy, choć warto zauważyć, że wersja internetowa działa tylko wtedy, gdy masz aktywne połączenie internetowe . Następnie możesz zdecydować, czy chcesz włączyć powiadomienia i dźwięki na pulpicie (dobra funkcja, jeśli rozmawiasz na chytrym telefonie w pracy).

Funkcja ustawiona w WhatsApp na PC jest w tej chwili dość ograniczona ; możesz wysyłać tylko zwykłe wiadomości tekstowe lub zdjęcia. Nie ma opcji dołączania plików wideo lub audio, rozpoczynania czatów grupowych (chociaż możesz odpowiadać na wcześniej istniejące wiadomości grupowe), wykonywania połączeń (audio lub wideo), udostępniania lokalizacji, tworzenia kopii zapasowych wiadomości, edytowania zdjęć itp. Jest to naprawdę uproszczona wersja aplikacji mobilnej, zaprojektowana przede wszystkim do obsługi wiadomości błyskawicznych.

Wygląda jak WhatsApp na telefon komórkowy, ale większy

Sieć WhatsApp wygląda bardzo podobnie do aplikacji na Androida . Wystarczy jedno kliknięcie ikony wiadomości u góry ekranu, aby rozpocząć czat, a wszystkie czaty rozpoczynane w aplikacji internetowej zostaną zsynchronizowane z telefonem (i odwrotnie). Nawet jeśli nie znasz aplikacji WhatsApp, aplikacja jest tak prosta, że ​​możesz ją pobrać w kilka sekund. Proces wysyłania wiadomości jest bezproblemowy i nie ma utraty danych między telefonem a internetem, gdy oba są aktywne i nie ma opóźnień.

Interfejs ma dobrze znany schemat kolorów WhatsApp w kolorze zielonym i rodzaj odcienia w kolorze złamanej bieli, dzięki czemu będzie dobrze znany każdemu użytkownikowi - nawet jeśli jest on bardzo dotkliwy. Lewy panel boczny wyświetla kontakty, środkowy pokazuje wiadomości, a opcjonalny panel po prawej wyświetla informacje kontaktowe. Projekt jest dobrze przemyślany, ponieważ masz wszystkie potrzebne informacje na wyciągnięcie ręki. Jednak WhatsApp na PC nie zawiera żadnych opcji dostosowywania; na przykład nie można zmienić tła dla różnych czatów.

Warto pamiętać, że jest to aplikacja internetowa, a nie komputerowy . Jeśli więc zamkniesz przeglądarkę i wyczyścisz pliki cookie, musisz przejść przez cały proces rejestracji ponownie za pomocą kodu QR. WhatsApp wreszcie oferuje klienta stacjonarnego, więc jeśli chcesz pobrać Whatsapp na swój komputer, pobierz WhatsApp na PC .

Warte czekania?

Użytkownicy WhatsApp od dawna domagają się wersji internetowej, a ostatecznie firma doszła do skutku (choć to, co zajęło im tyle czasu, kiedy rywale Viber i Telegram osiągnęli to wieki temu, nie wiem). Chociaż WhatsApp Web nie jest tak funkcjonalny, jak Skype dla komputerów stacjonarnych, ci, którzy regularnie korzystają z aplikacji do obsługi wiadomości na swoim telefonie, nadal będą widzieli to miejsce w swoim życiu. Miejmy tylko nadzieję, że WhatsApp nie wystarczy tak długo, aby był dostępny dla innych przeglądarek i użytkowników iOS.

Zalety

 • Znajomy wygląd WhatsApp sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu
 • Kompleksowe szyfrowanie wiadomości
 • Dobrze zaprojektowany interfejs użytkownika wyświetla wszystkie potrzebne informacje
 • Bezproblemowe połączenie między wersjami mobilną i internetową

Wady

 • Brak wielu funkcji

WhatsApp Web dla Web Apps

 • Darmowa
 • Po Polski
 • V 1.0
 • 4
 • (8236)
 • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o WhatsApp Web

Czy próbowałeś WhatsApp Web? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!


Reklama

Alternatywa dla WhatsApp Web

 1. Wattpad

  • 4.1
  • (653 głosów)

  Czytaj samodzielnie opublikowane książki elektroniczne online

 2. Tinder Online

  1.0
  • 3.3
  • (151 głosów)

  Mobilne dopasowywanie w najlepszym wydaniu na pulpicie

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.